GEZİLECEK YERLER

Misafirlerimizin bizi tercih etmeleri için ulusal ve uluslararası standartlarını Türk konukseverliği ile birleştirip, sektöre yön veren aktörlerden biri olmak ve marka değerimizi yaratmaktır. Sera Otel, Türkiye'nin yükselen değeri olan turizm ve otelcilik alanında ayrıca yeni yatırımlar da hedeflemektedir.

Güne iyi bir başlangıç için önerimiz, sağlıklı ve lezzetli ürünlerle dolu bir kahvaltı. Sera Otelde kahvaltı büfesi, özenle seçilmiş organik ürünlerle artık daha da zengin. En taze ve yüksek kaliteli ürünleri sunduğumuz kahvaltımızı deneyin ve Sera Otel Restaurant'ta organik ürünlerle zenginleştirilmiş kahvaltının tadını çıkarın.


TOPLANTI ve SEMİNER

Farklı damak tadlarına hitap eden restorant,, farklı büyüklüklerdeki gruplar için değişik ebatlarda tasarlanmış, gün ışığı alan toplantı ve balo salonları ile Çorum’un önemli toplantı, etkinlik ve kongrelerine ev sahipliği yaparak Çorum’un kongre turizmine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Otelde son teknoloji ürünü teknik ekipmanlara sahip 120 Kişilik Toplantı Odası Bulunmaktadır.

OYUN SALONU LİG TV

Sevdiklerinizle neşeli dakikalar geçirip işlerinizin stresinden kurtulacağınız Sera oyun salonunda 4 Adet Otomatik Okey masaları, Tavla Satranç Kağıt oyunlarıda Mevcuttur. Ayıca Lig tv maç yayını ile sevdiğiniz takımın yanında olun.